Moi drodzy
Już 10 marca w tę sobotę kolejne spotkanie dla osób z łysieniem plackowatym. Spotkanie będzie połączone z warsztatami odnośnie makijażu, pielęgnacją systemów włosów i peruk.
Start o godzinie 9:00 w Warszawie, przedstawiam cały program spotkania:
Kolejna świetna inicjatywa, która potwierdza, że o Łysieniu Plackowatym – mówi się!
Do zobaczenia na spotkaniu 🙂 !
Sylwia
