Moi drodzy
Już w lutym kolejne spotkanie dla osób z łysieniem plackowatym. Tym razem spotykamy się w znacznie większym gronie :). Wraz z Panią Agatą z Hair Majesty zachęcam do wspólnego spędzenia czasu. Na ten moment potwierdziło swoją obecność już ok. 10 osób.
Temat przewodni to Łysienie Plackowate ale najważniejsze jest abyśmy miło spędzili czas 🙂
Jeśli są osoby zainteresowane uczestnictwem proszę o kontakt i potwierdzenie obecności na e-mail lysienieplackowate24@wp.pl udzielę wszystkich informacji odnośnie spotkania.
Jeśli miejscowość nie jest dla Ciebie odpowiednia to również napisz w jakim mieście powinny odbyć się następne spotkania. Postaram się je zorganizować jak najbliżej Ciebie 🙂
Widzimy się już niebawem!
pozdrawiam serdecznie
Sylwia
