Moi drodzy
Skontaktowała się ze mną Pani Alicja, która ma 5 letnią córeczkę z Łysieniem Plackowatym i bardzo chciałby się jak najszybciej spotkać z innymi rodzicami aby porozmawiać i otrzymać wsparcie, radę. W związku z tym proponuję tę sobotę.
12 Maja w Gdyni, w godzinach porannych spotykamy się z dziećmi i ich rodzicami mającymi Łysienie Plackowate.
Miejsce nie jest jeszcze określone ponieważ to taki spontan 🙂 Zobaczymy ile nas się zbierze i wtedy poszukamy odpowiedniego miejsca.
Wszystkie osoby zainteresowane proszę o jak najszybsze potwierdzenie obecności na lysienieplackowate24@wp.pl.
Gdynia dla Dzieci z Alopecia Areata 🙂
Przypominam również o spotkaniu w Krakowie 18 maja 🙂 Oj będzie się działo 🙂
Pozdrawiam serdecznie
