Witajcie
Jesteśmy już po kolejnym spotkaniu dla osób z Łysieniem Plackowatym. Dziękuję uczestnikom spotkania – za tę atmosferę, wymianę doświadczeń, rozmowę, spojrzenie na różne tematy z innych stron 🙂
Oprócz rozmowy, podzielenia się doświadczeniami zostały poruszone poniższe tematy:
- badanie krwi
- ilość witaminy D i jej przyswajanie w organizmie
- tabletki organiczne
- ceny systemów włosów
- możliwość wykonania bezpłatnego makijażu permanentnego brwi
Jeżeli, macie już jakieś zebrane informacje na te tematy dawajcie znać.
Dla wszystkich osób, które chciałyby dołączyć do spotkań lub mają propozycję miasta i miejsca na następne spotkanie to zapraszam do kontaktu na lysienieplackowate24@wp.pl.
Pozdrawiam serdecznie 🙂
Sylwia
