Witajcie
Dziś pytanie – informacja odnośnie starych ale sprawdzonych domowych preparatów na polepszenie kondycji naszych włosów.
Czy słyszeliście może o właściwościach cebuli zwłaszcza czerwonej oraz soku z cebuli?
Podobno stosowany był aby zapewnić kobietom ładne i przede wszystkim długie włosy. Te właściwości cebula zawdzięcza siarce, której w niej jest sporo 🙂 Siarka zdecydowanie zwiększa produkcję tkanek kolagenowych i dzięki temu umożliwia ponowny wzrostu włosów.
A może ktoś z Was stosował? Czytałam, że zwłaszcza Panie robią sobie również z cebuli wcierki na włosy. Jeśli stosowaliście to czekam na Wasze opinie – może sok z cebuli pomoże na łysienie plackowate 🙂
Pozdrawiam
Sylwia
