Dzisiejszy wpis dedykuję Pani Ani 🙂
P. Ania od kilku lat zmaga się z łysieniem plackowatym. Jednak mimo, że choroba nie ustępuje nie poddaje się i walczy, szuka nowych rozwiązań, pomaga innym i zaszczepia energię i wolę walki. Mama nadzieję, że ł.p. w końcu odpuści i determinacja P. Ani wygra 🙂
P. Aniu życzę wszystkiego co najlepsze – proszę być silną – trzeba wierzyć, że będzie dobrze.

pozdrawiam
Sylwia
