itajcie
Podczas wakacji, z których niedawno wróciłam moi przyjaciele, z którymi spędziłam wspaniale czas polecili mi film ” The Shift „.
Film obejrzałam i chciałabym go Wam również polecić – wg mnie to bardzo dobry film wart zobaczenia. Myślę, że może on pomóc zrozumieć jacy jesteśmy, czego oczekujemy od życia. Podpowie jak odpowiedzieć na pytanie – co jest dla Nas najważniejsze:
Kim jesteśmy, Kim chcielibyśmy być, Kim byliśmy bądź Jak chcemy być postrzegani przez innych.
Polecam film i czekam na Wasze przemyślenia i opinie 🙂
Sylwia
