Witajcie
Dziś trochę o innowacjach, które pomagają w leczeniu łysienia plackowatego.
Czy słyszeliście może kiedyś o grzebieniach laserowych. Ostatnio zainteresowałam się tym tematem. Już coraz częściej słyszy się o tej technologii. Czy jest może ktoś kto z niego korzystał mając właśnie łysienie?
Z chęcią poznam Wasze opinie.
Tak w skrócie grzebień laserowy za pomocą ząbków dostarcza do mieszków włosowych światło lasera. Poprawia to krążenie krwi do mieszków włosowych, dotlenia je i odżywia. Dzięki czemu dochodzi do stymulacji wzrostu włosów.
Wg mnie może być to ciekawe rozwiązania bo i tak codziennie czeszemy włosy ( zwłaszcza kobiety) więc tu praktycznie mamy jedno i drugie?
Co o tym sądzicie?
Pozdrawiam serdecznie
Sylwia
