KONTAKT

INFORMACJE

Zwroty i Reklamacje

Drodzy Klienci,

Jesteśmy przekonani, że zakupy w naszym sklepie internetowym będą dla Was czystą przyjemnością, jednakże zdajemy sobie sprawę, że czasem może się zdarzyć, że produkt nie spełnia Waszych oczekiwań. Dlatego chcielibyśmy przedstawić Wam nasze warunki zwrotu i reklamacji.

W przypadku, gdy zakupiony przez Was produkt nie spełnia Waszych oczekiwań lub jest wadliwy, macie Państwo możliwość jego zwrotu w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Produkt powinien być w stanie nienaruszonym, nieużywanym, w oryginalnym opakowaniu oraz z kompletnym wyposażeniem. Po otrzymaniu zwracanego towaru, zwrócimy Wam pełną kwotę za produkt w ciągu 14 dni od daty zwrotu.

W przypadku reklamacji prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. W przypadku stwierdzenia wady, zobowiązujemy się do wymiany produktu na nowy lub zwrotu pieniędzy. Prosimy o zachowanie paragonu lub faktury, co ułatwi nam proces reklamacji.

Dbamy o zadowolenie naszych klientów i chcemy zapewnić Wam komfortowe warunki zakupów. Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące zwrotu i reklamacji, jesteśmy do Waszej dyspozycji pod adresem e-mail: sklep@helpforhair.pl

Dziękujemy za wybór naszego sklepu internetowego i życzymy udanych zakupów!

Z poważaniem,
Zespół Sklepu Internetowego